Ana Sayfa / Kategoriler/ Travma Sonrası

Furkan İĞCİ

Furkan İĞCİ

Psikolog

2016 da Muğla Üniversitesi Psikolojik danışmanlık ve Rehberlik, 2019 da ise Klinik Psikoloji Master eğitimimi İstanbul Üsküd

Ümran ÖRKÜN

Ümran ÖRKÜN

Psikolog

Her insan özel, önemli ve değerlidir. Kendine bu şansı ver ve aldığın terapi desteği ile çok daha keyifli bir hayat yolculuğuna katıl.
İpek KARAYAZ

İpek KARAYAZ

Psikolog

Gönüllü ve resmi stajımla birlikte mezun olduktan sonra Adana Yaprak Psikiyatride uzun bir süre çalıştım.
Mine YÜCEL

Mine YÜCEL

Psikolog

İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. Mesleğimi severek, araştırarak ve iyi iletişim ile sürdürdüğüme inanıyorum.
Ezgi Nur ÇINAR

Ezgi Nur ÇINAR

Psikolog

Travma Odaklı Psikososyal Destek Ekibi,Çukurova Üni. Psikoloji Kulübü ,Sosyalben Vakflarında gönüllü olarak çalıştım.
Ayşe ADIBELLİ

Ayşe ADIBELLİ

Psikolog

Lisans eğitimim ve sonrasında birçok eğitim aldım.zorunlu stajımdan birini Adana Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünde yaptım.
Sümeyye KARAHAN

Sümeyye KARAHAN

Psikolog

Çukurova Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum.Gönüllü olarak Sevgi Evleri ve Yaşlı Bakım Merkezlerinde görev aldım.

Bireylerin savaşlar, patlamalar, afetler (deprem, sel, yangın), saldırı, tecavüz, işkence, kazalar, aile içi şiddet, çocuklukta yaşanan taciz gibi travmatik olaylar neticesinde uykusuzluk, kabus görme, sürekli olarak olayın tekrarlanacağı korkusu, irkilme, sinirlenme, gelecekle ilgili plan yapamama, travma yaratan olayı hatırlatan durumlarda huzursuz olma ve bu durumlardan kaçınma gösterme gibi hatalı düşünce ve davranışlarının sağlıklı düşüncelerle değiştirilmesi amaçlanarak, korku nedeniyle kaçındığı durumların üstüne gitmesi, bu durumlarda yaşadığı korkuların azaltılması sağlanır.

Hemen Psikoloğun ile Görüş

Sitemize üye ol, psikoloğunu seç ve görüntülü ara