Psikonext ekosisteminde psikolojik danışmanlık hizmeti almak isteyen birçok aktif kullanıcı bulunuyor. Eğer sizler de mesleki tecrübelerinizi kullanarak sorunlarının üstesinden gelmek isteyen kullanıcılara yardımcı olmak, işinizi geleceğe, yani online mecraya taşımak ve kendinize yeni bir gelir kapısı yaratmak isterseniz aşağıdaki adımları takip ederek Psikonext ailesine danışman olarak katılabilirsiniz!

Adım 1:

Öncelikle aşağıdaki iletişim formunu doldurmalısınız. İletişim formuna mutlaka bir fotoğrafınızı eklemelisiniz. Ayrıca dilerseniz iletişim formuna diploma, sertifika ve aldığınız ödüller gibi mesleki yeterliliğinizi destekler nitelikte belgeler de yükleyebilirsiniz. Bu belgeler sayesinde Psikonext kullanıcıları üzerinde büyük bir güven duygusu yaratabilir ve kullanıcıların sizi tercih etmesini sağlayabilirsiniz.

Adım 2:

1. adım sonrasında tarafınıza [email protected] adresi aracılığıyla bir mail gönderilir. Gönderilen bu mailde sizi daha yakından tanımamızı sağlayacak olan bir kişilik testi bulunur. Mail içerisindeki linke tıklayarak ilgili bağlantıya gitmeli ve kişilik testini tamamlamalısınız.

Adım 3:

Bu aşamada uzmanlarımız tarafından aranır ve bir görüşme gerçekleştirirsiniz. Bu görüşme süresince sizinle ilgili bir değerlendirme yapılır.

Adım 4:

Süreciniz olumlu bir şekilde sonuçlanmışsa tarafınıza bir Psikonext.com çalışma prensiplerini anlatan bir eğitim dosyası gönderilir ve bu dosya aracılığıyla eğitiminizi tamamlamanız beklenir. Eğitim aşamasından sonra sisteme dair tüm bilgileriniz uzmanlarımız tarafından hazırlanır ve ‘Danışman Segmentiniz’ belirlenir. Giriş bilgileriniz tarafınıza bir mesaj yoluyla iletildikten sonra Psikonext ekosisteminde aktif bir şekilde rol alabilirsiniz.