Ana Sayfa / Kategoriler/Aile ve Çift Terapisi/ Ümran ÖRKÜN
Ümran ÖRKÜN

Ümran ÖRKÜN

Türkçe

Psikolog

Her insan özel, önemli ve değerlidir. Kendine bu şansı ver ve aldığın terapi desteği ile çok daha keyifli bir hayat yolculuğuna katıl.

Ümran ÖRKÜN

Her insan dünyaya pek çok şeyi gerçekleştirebilecek bir kapasite ile gelir. Hayat akışı içerisinde yaşanan çeşitli problemler uyum göstermekte zorlanmana neden olabilir ve bu çok doğaldır. Evlilik, ilişkiler, iş yaşantısı, sosyal hayat ve cinsellikte yaşadığın sorunları içinden güçlenerek çıkacağın hikayelere çevirebileceksen neden o problemle yaşamaya devam edesin ki? Unutma her insan özel, önemli ve değerlidir. Kendine bu şansı ver ve aldığın terapi desteği ile çok daha keyifli bir hayat yolculuğuna katıl...
Sevgiler

Randevu Al

Görüntülü Standart Seans

Standart seans, yüz yüze geleneksel terapi yönteminin içerik olarak aynısıdır ve yaklaşık 50 dakikalık görüşmeden oluşur. Kendiniz için standart bir terapiye ihtiyaç duyuyorsanız bunun yeni normal versiyonu olan ‘Online Standart Terapilerimiz’ tam size göre olacaktır. Standart seans türünde anlık terapi hizmetinin yanı sıra randevulu terapi hizmeti de alabilirsiniz.
300 300 TL
Süre 50 Dk.