Ana Sayfa / Kategoriler/Aile ve Çift Terapisi/ Mine YÜCEL
Mine YÜCEL

Mine YÜCEL

Türkçe

Psikolog

İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. Mesleğimi severek, araştırarak ve iyi iletişim ile sürdürdüğüme inanıyorum.

Mine YÜCEL

Merhabalar, ben Uzman Psikolog ve Aile Danışmanı Mine Yücel.
Lisans eğitimimi İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji bölümünde başarı burslu okuyarak şeref öğrencisi olarak tamamladım. Ayrıca lisans dönemimde Polonya Varşova’da SWPS Üniversitesi’nde Erasmus tecrübesi de edinme imkanı bulabildim. Yüksek Lisans eğitimimi ise Dokuz Eylül Üniversitesi Klinik Sinirbilimler alanında bir sene aktif hastanede bulunarak dikkat, bellek ve depresyon testlerini içeren tez çalışmalarıyla tamamladım. Multipl Skleroz’lu bireyler ile dikkat fonksiyonunu incelediğim ve bireysel danışmanlık verdiğim süreç oldukça verimliydi.
Ek olarak MMPI Kişilik Envanteri uygulayıcı ve Aile Danışmanlığı eğitimleri sonrasında sertifikalarım bulunmaktadır. Bilişsel- Davranışçı Terapi, Çözüm Odaklı Terapi, Öz Şefkatli Farkındalık alanlarında destek vermeye ve uzmanlaşmaya devam ediyorum. Aile, çift, yetişkin ve ergen danışanlarım ile terapi seansları gerçekleştiriyorum. Mesleğimi severek, araştırarak ve iyi iletişim ile sürdürdüğüme inanıyorum. İlgili olduğum alanlarda danışanlarımın iyileşme yolculuklarında destek olmak istiyorum.

Randevu Al

Görüntülü Standart Seans

Standart seans, yüz yüze geleneksel terapi yönteminin içerik olarak aynısıdır ve yaklaşık 50 dakikalık görüşmeden oluşur. Kendiniz için standart bir terapiye ihtiyaç duyuyorsanız bunun yeni normal versiyonu olan ‘Online Standart Terapilerimiz’ tam size göre olacaktır. Standart seans türünde anlık terapi hizmetinin yanı sıra randevulu terapi hizmeti de alabilirsiniz.
150 150 TL
Süre 50 Dk.