Burcu KAZAN

Burcu KAZAN

Türkçe

Psikolog

2019 yılında Çukurova Üniversitesi Psikoloji Bölümünü bitirdim.2020 Çukurova Üniversitesi Pedagojik Formasyon eğitimimi tamamladım.

Burcu KAZAN

Ben, psikolog Burcu Kazan. 2019 yılında Çukurova Üniversitesi Psikoloji Bölümünü bitirdim. Aynı yıl, Türk Psikologlar Derneğinden; Çocuk Değerlendirme Paketi Test Eğitimi, İntihar ve Risk Değerlendirme Eğitimini aldım. 2020 yılında Çukurova Üniversitesi Pedagojik Formasyon eğitimimi tamamladım. Denetimli Serbestlik Müdürlüğünde yaz stajı yaptım, yetişkin yükümlülerle yapılan bireysel görüşmelere ve grup çalışmalarına katılım sağladım. Özel bir anaokulunda psikolog olarak görev yaptım, halen bir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde; Uygulamalı Davranış Analizine dayalı öğretim yöntemlerini kullanarak , otizmli çocuklarla çalışmaya devam etmekteyim.

Randevu Al

Görüntülü Standart Seans

Standart seans, yüz yüze geleneksel terapi yönteminin içerik olarak aynısıdır ve yaklaşık 50 dakikalık görüşmeden oluşur. Kendiniz için standart bir terapiye ihtiyaç duyuyorsanız bunun yeni normal versiyonu olan ‘Online Standart Terapilerimiz’ tam size göre olacaktır. Standart seans türünde anlık terapi hizmetinin yanı sıra randevulu terapi hizmeti de alabilirsiniz.
150 150 TL
Süre 50 Dk.